FreeVo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FreeVo

Project: FreeVo
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Saga apie EVO

Go down 
AuthorMessage
R2D2
Star Wars
Star Wars
R2D2


Posts : 84
Join date : 2009-09-18

Saga apie EVO Empty
PostSubject: Saga apie EVO   Saga apie EVO I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:12 am

Taigi, cia bus rasoma istorija apie Evolution clan'a wrath serveryje. Viskas nuo pat pradziu iki siu dienu. Kadangi mes negalime atsiminti visu ivykiu, todel TU gali prisideti prie sios istorijos kurimo. Ypatingai noretume suzinoti apie tai kas ivyko nuo 2010-01-01 iki 2010-02-01, kadangi ne vienas is istorijos rasytoju tuo metu nezaide. Jeigu atsimeni ka nors, kas dar nera aprasyta, parasyk ji tokia tvarka:

1. Data (gali buti apytiskle, dar butu gerai kad cia nukopintum 1 sakini is to ivykio kuris ivyko pries tavo nurodyta, kad butu lengviau suprasti apie kuria data kalbama)
2. Aprasyk ivyki. (Kuo placiau parasysi, tuo tikslesne istorija parasysime!)
3. Gal turite screen'u susijusiu su suo ivykiu? Tai tikrai pagyvintu pasakojima.

Taip pat laukiami screen'ai jau aprasytu ivykiu.


Last edited by R2D2 on Wed Mar 03, 2010 8:34 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
R2D2
Star Wars
Star Wars
R2D2


Posts : 84
Join date : 2009-09-18

Saga apie EVO Empty
PostSubject: Re: Saga apie EVO   Saga apie EVO I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:12 am

PRADZIA

O tai įvyko vasaros pabaigoje, o gal jau buvo rudenio pradžia, dabar jau tiksliai neprisiminsiu. Tą nuostabų ir šiltą vakarą, kaip visados, sėdėjau prie kompo, kai gavau informacijos, kad Freel (ateityje jį vadinsiu Freel-mama) su savo klanu eina į wrath serverį. Pamastėme su savo komanda ir nusprendėme eiti kartu. Niekados negalvojau, kad šitas žingsnis pakeis visą mano gyvenimą ir supratimą apie L2.


Pirmos dienos Wrath'e

Freel‘as išdalino mums profkes, man pakliuvo SWS - gal ir nieko visai char‘as, bet ne šitame klane ir ne toje situacijoje į kurią pakliuvau Tik vėliau sužinojome, kad mes vieninteliai kurie klausesi Freel‘o ir paėmėme tai ką jis paprašė. Taigi, situacija buvo panašiai tokia: 10000000 milijonų dager‘ių, lankų, 2-3 sws , 2-3 bd, gal 1-2 bishai, pora wc, MAGAS (sul1ko) ir dar daug kitų gėrybių. Bet grįžkime prie pradžios...

Wrath – mielasis wrath. Pirmosios problemos atsirado pirmosiomis minutėmis: neįmanoma pasijungti į svajonių pasaulį, nes nesi premium. Bet kadangi kantrybės turėjome, tai parašyti login 100 kartų nebuvo sunku. Ir štai mes jau l2 pasaulyje, rašome vienas kitam privačias žinutes, žiūrime kas online, bendraujame, juokiamės, mušame mobus. Levelis kilo gan greitai, tai kitą dieną ar netgi ta pačią (tiksliai negaliu pasakyti), teko ieškotis akademijos, kad gauti pinigėlių ir nusipirkti gražiausių rūbelių, bei ginklą, kuris spindėtų saulėje.

Atėjau į Giran‘ą, žmonių kaip prišikta, kur pažiūri - visur dwarfai, orkai, d.elfai. Visi kieti tokie, s-grade, a-grade. Supratau, kad turiu veikti. Pora nuostabių žodžių į privatą herojui ir aš jau multi-milijonierius. 50kk tada buvo vieno, mano parašyto, sakinio kaina. Bėgu ristele į shop‘ą ir patenkintas perku equip, kurio man taip trūko anksčiau. Bet į Giran‘ą, vis delto, atėjau akademijos, tai panaudojęs shout’u gaunu 100 pm, pažiūriu kur geriausiai apmokėtų mano paslaugas ir taip atsiranda virš mano galvos, rausva vėliava ir aš tampu nuostabaus klano – StarWars - akademikas.

Dar pora nesudėtingų veiksmų, profke baigta ir 100kk kišenėje. Tada tai atrodė neapsakomai dideli pinigai, o dabar tai - niekis. Laikas bėga… Ieškau Freel’o, invite, op ir aš jau Evolution klano narys.


Evolution Clan

Kas gi tie Evolution? Turbūt dabar užduodate šitą klausimą sau. Pabandysiu trumpai papasakoti, nors kažin ar man tai pavyks. Klano struktūra kaip ir visų klanų: supportai, damageriai, matsai į cwh. Servo pradžioje nešokinėjame, kad nebūtų per daug priešų. Dirbame, dirbame, dirbame, apsirengiame, o tada visiems cw ir t.t.

Klaniškių buvo visokių, daug šudžmogių, daug normalių. Bet PP gauti buvo neįmanoma, todėl iškeičiau kardą į lanką, o dar veliau į lazdą su kuria iki šiol lakstau.
O dabar norėčiau sustoti prie Evolution klano leaderio.


Kas gi tu esi Freel'ai???

Ką reiškia nick‘as Freel, nežino niekas, nei jo esmės, nei sukūrimo istorijos, nei kaip jis išiverčia į lietuvių kalbą. Iškarto galima suprasti kad tas kas nešioja toki nick‘ą turi savyje kažkokią paslaptį. Bemiegos naktys, nervų gadinimas dėl klaniškių ir bandymas įtikti visiems apdovanojo Freel‘ą nauju title – Mama - todėl jį dabar vadinu (bent jau aš) Freel-Mama.

Saga apie EVO 5412_110

Kai kurie klano plėšrūnai, iškarto pastebėjo Freelo-Mamos silpnąsias vietas, aš jas irgi mačiau, bet susilaikiau, nesinaudojau tuom, o kiti buvo ne tokie drovųs… Liežuviu krūva puolė Freel-Mamos užpakaliuką, tai manau, jis tiesiog nebegalėjo atsimušti nuo tokios subinlaižių bandos ir pasidavė. Nuo šito viskas ir prasidėjo….


Apie viska

Rugpjucio 29-a diena prisimena kiekvienas Evolution klano narys. Si diena buvo tarsi svajone, kuri issipilde, tarsi pasaka realybeje, tarsi kazkas tokio ko tiesiog neimanoma pamirsti. Freel-Mama parode kas yra tikra strategija, pries tai jis slepe si savo bruoza giliai savyje. Jis susitare su Otw klanu, kad jie padetu mums paimt Gludio pili ir mums tai pavyko! A ir B gradiniai ateme pili is super uber S grade zmogelu, tai buvo kazkas neitiketino. Zinoma, veliau Dudikoff pasakys: “Be musu jus nebutumet jos paeme, taip kad cia musu deka gavote pili pirmaja ar antraja savaite po to kai atejote I serva!”. Bet kiekvienas, tikrasis, Evo narys zino, kad jie be musu net neitu I cs ir, kad jie be musu taip ir liktu saika zmogeliuku, kurie per 2 metus pasieke, kad nihuja nepasieke.

Paeme pili, graziai ant rankyciu nuneseme Freel-Mama I sosta, pasodinome, atsistojome aplinkui ir padareme nuostabiausia pasaulyje nuotrauka. Freel‘as ta diena dziaugiasi kaip mazas vaikelis, jo juokas iki siol skamba mano ausyse. Ne kiekvienas klanas atejes I serva po 2-ju savaiciu gauna pili, o mes buvome butent tie, kurie tai padare.

Saga apie EVO Shot0010

Bet pilis nebuvo musu galutinis tikslas siame serveryje, mes pobiski teseme rengimosi procesa I A-grade. Kadangi Freel-Mama yra pats ismintingiausias klane, siule visokius pigesnius variantus, kad pagreitinti si procesa. Tokie kaip : Talum Light lankams, ar Zubei tankui, bet mes turime savo nuomone ir apgyneme ja. Su laiku visi atrodeme graziai ir solidziai, kaip tikrieji Evolution klano Kariai!

Sekanti data apie kuria noreciau papasakoti yra Rugsejo 25d. Kadangi buvome nauji siame serveryje, tai Clan Hall’a is aukciono nusipirkt jau neturejome sansu, o kadangi esame kovingi, buvo nuspresta uzimti Bandit Stronghold. Nedaug kas prisimins sia diena, nes buvo daug bandymu, ir is pirmo karto paimti CH nepavyko, bet viskas buvo baigta butent ta diena 25.09.09. Mes tapome Bandit Stronghold Clanhall’o savinikai. Nelygioje kovoje, mes parodeme kas yra mase, zergas, nemokejimas daryti assist, bet ta diena L2 dievas buvo musu puseje.

Saga apie EVO Shot0012

Tarp CS’u ir CH kovu zinoma vyko ir epicu emimai, ne visu bet kai kuriu. Manau kievienas is jusu puikiai pamena, tuos verkimus ir asaras per clan chat‘a ir VT, bet klan leaderio sprendimas negali buti pakeistas. Pirmieji Ant Queen Ringai nukeliavo pas 2 COV’us (Covenant ir BeTePaH), dar vienas - pas maga (Sul1ko – siais laikais geriau žinoma kaip silke). Lankai gavo streliu, dageriai buckius, svarbiausia, kad visi patenkinti. Vertinimo sistemos tada negalejau perkasti. Ejau I mokykla - ten balai uz padaryta darba, buvau olimpijadose – irgi balai, universitete – balai, futbolo rungtynese – ivarciai, kurie irgi padaryto darbo rezultatas. Evolution klane tuo metu buvo nerimai. Nenoriu kaltinti dabar visu, bet visi zino kad taip buvo.

Pirmadienis, 05.10.09 atrodo paprasti skaiciukai, bet neeeee. Sia diena visas serverys suzinojo, kad nepamatys mamonu, catacombu ir kitu gerybiu. Buvo nustebe ne tik visi, bet ir kiekvienas. Serverio forume atsirado postai apie Evo klana, girane atsirado SHOUT’ai apie Evo klana, Hero snekejo apie Evo klana. Vienu zodziu visi mus garbino ir tai buvo gan malonu Very Happy Evo klanas uzsiregino uz Dusk ir permuse Dawn, uz kuri buvo uzregintas visas servas.

Neprisimenu tiksliai, kada pas mus I klana atejo Otw nariai, bet zinau kad 13.10.09 20.00h Lietuvos laiku turejo buti ju krikstas, kas buvo tame susirinkime irgi nelabai prisimenu, bet esme tokia kad musu pasidare daugiau. Pasakyciau, kad jie buvo toks neblogas papildimas musu dabartiniam sastatui.

21.10.09 buvo sukurtas naujas Ally su lenku klanu REVIVAL (ar bera jie xz). Si diena man kelia juoka ir privercia nusisypsoti. Pavadinima rinkome gan ilgai, bet nesupratome patys kaip pasidareme TheSpooks (smeklos). Kokia kartu veikla su jais buvo net negaliu pasakyti, pora kart AQ, dar ten kazkas, nieko ispudingo. Na kad ir nera ko tiketis is lenku. Tik viena dalyka prisimenu puikiai, kaip ally chate visi vare vieni ant kitu, taip ir pasibaige sio allianco istorija.

24.10.09 saule sia diena sviete svesiau nei visad, danguje nebuvo nei debesio, siltas vejas kedeno plaukus, Rimtuolis bego per girana su pirmuoju klane Drac Set’u.

Saga apie EVO Shot0011

04.11.09 pilka diena, kaip dauguma l2 dienu. Nieko ispudingo, mobu musimas, levelio kelimas, bet viska pakeite uzrasas atsirades per klan chata: “ORFEN ON”. Visi mete savo uzsiemimus, susigrupavo I parcius. Ventrile tyla, clan chate jokio fludo, visi susikoncentrave nervingai laukia komandos GO. Ir stai prasideda kova. Ilgai po to visi gailejosi kad nepakviete Guiness Rekordu Knygos autoriu, kad uzfiksuotu nauja rekorda. Orfenas krito per 2min 30s.

Sekmadienis, daug zmoniu eina I baznycia, o mes vis dar sedime prie kompu nes siandien 08.11.09, nusimato CS. Kaip praradome Gludio, neprisimenu, bet faktas, kad ta diena pilies jau nebeturejome. Tai va, visi ruosiasi CS’ui, bobutes meldziasi Dievui. Sitas CS turejo buti kaip ir visi, musames, bandome kazka uzimti ar atimti, bet Freel-Mama turejo kita plana. Daug menesiu strategavimo ir nemiegojimo naktimis, padejo jam sukurti unikalu plana, paveiksliukas viska pasako.

Saga apie EVO Taktik10

Gaila, bet paimti nieko nepavyko. Gerai kad nors per ta CS’a, Clanhall’o nepraradome Very Happy Nuo to laiko, ta diena vadinu Didziojo Stratego Diena. Freel gavo BEST CS TACTICS apdovanojima

Saga apie EVO Altman10

Pirmadienis 09.11.09, kaip zinoma savaites pradzia ir taip nelengvas dalykas, o sia diena Sul1ko tapo tiesiog kosmaru. Visas klanas kaip susitare kaltino ji kad nusipirko uz klan pointus apella seta, clan forume atsirado screenshotu. Sul1ko kaltas neprisipazino, bet klane visi dar ilgai galvojo kad tie screenai yra realybe, o ne mano darbas.

13.11.09 Nuostabus penktadienio vakaras, normalus zmones ruosiasi eiti isgerti alaus ar i sokius, mes vis dar sedime prie kompu. Siandien nusimato didelis ivykis, eisime eili karta pas zakena. Susirinko daug zmoniu, negaliu pasakyti tikslaus skaiciaus, bet tikrai daugiau nei mane ateina pasveikinti su gimtadieniu.

Esame viduje, iki laivo keli zingsniai. Freel-mama vel nemiegojo daug dienu galvodamas strategija. Magai palikti ant liezuvio, lankai nupedino ant tilto, nuskambejo komanda „ DAR NESIBUFINAM“, po keliu sekundziu pasirodo CW, magai guli, ilsisi. Tik po to padares situacijos analize, supratau kad taktikos esme buvo tokia: magai mire, prisikelia, uzsibufina ir ismusa priesa is nugaros, bet turbut pamirso Freel-mama apie sudetinga landsafta siuose vietovese ir kad lanku range zymiai didesnis, tai ismirem vel, net nedaplauke iki kranto.

Dar pora idomiu dalyku buvo ivyke, kurie susije su Zakenu emimais, tiksliu datu neprisimenu, bet praleisti ju kaip Sagos kurejas tikrai negaliu, nes jie buvo esminiai.
(data nezinoma) Zakenas, naktis. Mes visi laive, po daug valandu laukimo visi pavarge ir nervoti. Is pirmo bandymo nieko nepavyksta, darome viska is naujo, vel fail. Bet dar yra vilties, kad visdelto pavyks ji paimti. Freel-mama losia uz swm. Musam dar karta, jau kazkiek geriau, mirstame, mirsta ir swm. Tyla. Ir ta tyla nutraukia Freel-mama pasakes : „ Bled i miesta iskele“. Tada visi pyko, snekejo negrazius zodzius, bet kiekvienas sirdeleje dekojo jam, nes jau buvo pats laikas eiti i taip issvajota lova ir istiesti kojas. „Tu mano herojus“, - pagalvojau as ir isjungiau PC.

(ivykio datos nezinome). Zaken. Tas pats laivas, tas pats planas. Uzmusti ko greiciau ir miegot. Iki to laiko dauguma net negalejo isivaizduoti ar pagalvoti ant kiek VT gali but didelis priesas. Po ivado arciau prie reikalo.

Destrai ir magai musa zakena, freel-mama valdo maga. Pasako pora zodziu per VT, vienas destras down, dar pora zodziu dar vienas, suprasdamas kame reikalas jis tesia pokalbi kol visi destrai nemirsta. Freel-mama nustebes klausia per VT: „ Kas cia zudo???“ ir tik po to suprates kad pas ji pokalbio migtukas yra CTRL, visu atsipraso.

16.11.09 Sul1ko grizo i klana, kada jis leavino niekas nezino, bet esme kad grizo.

20.11.09 Freel-mama sukure forume tema, kurioje sake kad vakare per susirinkima tars zodi. Po kiek laiko ikuria VIP sistema, Satyra tampa VIP’u prezidente.

Saga apie EVO Untitl10

26.11.09 Sul1ko gauna nauja pravarde nuo Satyros – silke. Iskarto clan‘o forume atsiranda komiksu serija apie silke.

22.11.09-24.11.09 tiksliai neprsimenu, bet tu dienu tarpe po mano neatsargios frazes : “ Freel daryk ka nors!!!”, jis perduoda man CL. Kadangi Cl pasidaro kitas zmogus tik po serverio restarto tai 30.11.09 as pasidarau Clan Leaderiu. Daug kam nepatiko tokie pasikeitimai klane, daug kas buvo nepatenkinti viskuom ka as darau, daryti bandziau tik tvarka ir buti objektyvus. Del subordinacijos nesilaikymo

01.12.09 is klano buvo ismestas Pray4u. Istojome I stipriausio, tuo metu, klano ally ph34r.

05.12.09 ar 06.12.09 paememe Innadril Pili.

07.12.09 Freel-mama gryzta prie CL pareigu

22.02.10 Po ilgos pertraukos nuo l2, griztu I wrath servery.

26.02.10 EdaGio pagaliau pasikeicia lyti, dabar jis yra JI!


EPILOGUE

Kiekvienas klanas turi savo istorija, bet kiekvienas is jusu yra tos istorijos dalis. Mes patys ja padarome, nuo musu paciu priklauso kaip snekes apie musu klana ir klan leaderi. Norite, kad jus dar ilgai prisimintu po to kai mesite l2, tai padarykite daug dabar.

Evolution klanas, su savo netobula disciplina ir tvarka, pasieke tikrai nemazai ir manau gali pasiekti dar daugiau. Antarai, Valakai, Baiumai, Frintezos jau daug kartu buvo krite pries nesustabdoma Freel’o masina - Evolution klana. Nepamirskite, kad kiekvienos istorijos pabaiga - tai pradzia naujos.

03.05.10 created by Seva, edited by w4ld4s ©️
Back to top Go down
 
Saga apie EVO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FreeVo :: Free eVo [Lietuviskai]-
Jump to: