FreeVo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FreeVo

Project: FreeVo
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva

Go down 
AuthorMessage
R2D2
Star Wars
Star Wars
R2D2


Posts : 84
Join date : 2009-09-18

Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva Empty
PostSubject: Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva   Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva I_icon_minitimeTue Dec 01, 2009 4:54 am

Pasikeitus clan'o leader'iui projekto esme keiciasi.
Sita tema bus apie siuolaikini clan'o valdova - Seva, todel pateiksiu truputi istorijos apie ji. Asmeniskai man, pirmasis kontaktas su juo turbut buvo L2-kaimas serveryje (tikru vyru serve), bet tada dar nezinojom vienas kito... Viskas turbut tuom ir pasibaige, kad maciau ivairiu jo nick kaip BangBang / Heineken ir pan. BFD serveryje as atejau pas ji i clan'a IslamicJihad, o jo nick buvo NoName. Cia galejau su juo susipazinti siek tiek artimiau. Taigi mano pasakojimas ir bus apie tai ka mes veikeme BFD serveryje ir kaip jis atrode.

CITATA is IslamicJihad forumo:

Turbut visiems idomu kaip garbaus amziaus zmogus Seva, susigalvoji nick NoName. Sklinda legendos, jog jis Girane pamate NoNameNPC, ir jie pamilo vienas kita.. Kadangi Seva nera NPC, nuemus si trumpini gauname NoName!!! Man rodos si teorija verta nobelio premijos.
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva 2dvjqro

Bet, sita sekta plinta iki siol, stai irodymai:
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva Iegy8n

Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva 28iux4n

Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva Opu03p

To be continued...




Stai dar vienas sektos irodymas "the effects of NoName flow through you." :
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva Jzuonr

Ir stai visos istorijos kaltininkas NoName :
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva 30c3kgh




Paziurekit visi i NoName ausis:
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva 2lctzf4

Sklinda legendos, kad NoName gali isgirsti absoliuciai viska Very Happy Si ausu sekta plinta iki siol, stai paziurekit i jo ausu klonus Very Happy:D:D:D

Owned by Rimtuolis inc.




Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva Qs4gzr

NoName dvejinasi! Ir tai manau paskutinis screenshot is game, kadangi Rimtuolis isirase mldc system'a. Ir jie linksmai ir laimingai gyveno cheers

>>> CLOSED <<<


CITATOS is IslamicJihad forumo pabaiga.

Buvo linksmi laikai, nezinau kaip kiti, bet as ju tikrai pasiilgstu...
Nauji serveriai - nauji laikai, taigi sitoje temoje meginsime atrasti dar daugiau tiesos apie Seva ir cia bus ta vieta, kurioje, JUS mielieji, su siokia tokia mano pagalba, galesite atrastomis teorijomis pasidalinti su kitais forumo gyventojais.
Back to top Go down
 
Visa tiesa apie naujaji clan'o valdova - Seva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Clano lyderio zodis (Important)
» Apie projekta
» Info apie l2 [LT]
» Saga apie EVO
» Po truputi apie kiekviena

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FreeVo :: Project: FreeVo-
Jump to: